Рішення виконкому від 22.08.2023

Дата: 23.08.2023 14:33

Список членів засідання виконкому від 22.08.2023

Протокол засідання виконкому від 22.08.2023

Рішення № 93 "Про готовність закладів освіти, культури, медицини Березанської селищної ради до опалювального періоду 2023-2024 рік"

Рішення № 94 "Про готовність закладів освіти Березанської селищної ради та режим роботи на новий навчальний  2023-2024 рік"

Рішення № 95 "Про стан розрахунків по сплаті земельного податку, орендної  плати   за  землі державної  та комунальної власності"

Рішення № 96 "Про створення комісії щодо складання акту встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи, особами, які потребують постійного догляду та затвердження  положення про неї"

Рішення № 98 "Про зняття з  соціального квартирного  обліку дитини, позбавленої батьківського піклування … Руслани …, … року народження"

Рішення № 99 "Про надання дозволу на виготовлення проєктної документації  «Капітальний ремонт покрівлі двоповерхової будівлі хірургічного корпусу КНП «Березанська ЦРЛ» БСР за адресою: вул. Медична, 6, смт. Березанка, Миколаївського району, Миколаївської області»

Рішення № 100 "Про упорядкування протирадіаційних укриттів, що розміщуються в багатоквартирних будинках за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, 100 та вул. Медична, 1"