Проєкти рішень позачергової ХLIІI сесії VІII скликання від 09.2023

Дата: 01.09.2023 09:11

ПОРЯДОК ДЕННИЙ позачергової ХХХХІІІ сесії селищної ради VІІІ скликання від 08.09.2023

Проєкт рішення №... "Про утворення і затвердження складу конкурсної комісії на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Березанська районна центральна лікарня» Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження тарифів на соціальні послуги «Центру з надання соціальних послуг» Березанської селищної ради на 2023 рік"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Програми підтримки житлового фонду на території Березанської територіальної громади на 2023-2025 роки"

Проєкт рішення №... Про внесення змін до рішення ХХХІХ сесії VIIІ скликання «Про припинення юридичної особи Краснопільського госпрозрахункового комунального підприємства Березанської селищної ради шляхом приєднання до комунального підприємства «Березань» Березанської селищної ради» від 29.06.2023 № 6