15 вересня світ відзначає Міжнародний день демократії

Дата: 15.09.2023 09:06

Він встановлений Генеральною асамблеєю ООН у 2007 році, з метою нагадати світовій спільноті про значення демократії у житті.

Демократія – не лише право, але і обов’язок кожного громадянина вкладати свій час і зусилля у громадський контроль та підтримку змін, обов’язок обирати владу відповідально і дбати про інтереси держави.

Сьогодні найкращі Сини та Доньки України дорогою ціною боронять цінності свободи й демократії, стримують ворога, який насаджує принципи тероризму, анексій військових злочинів, тортур, фейкових референдумів, фальсифікованих виборів на окупованих територіях, системного порушення прав людини, знищення свободи слова, всього людського…

Українці зробили свій вибір на користь демократії. Кожен на своєму місці, ми маємо робити все можливе, щоб здобути Перемогу та продовжувати разом втілювати зміни заради утвердження України як демократичної, правової держави.

Все буде Україна!

З повагою, селищний голова Валерій ХОМІЦЬКИЙ.