Виконком Березанської селищної ради : розглянуто ряд нагальних питань

Дата: 15.09.2023 13:31

15.09.2023 під головуванням очільника Березанської громади відбувся виконком селищної ради, в роботі якого взяли участь 15 із 23 членів виконкому.

На порядку денному розглядалися такі питання:

1.Про встановлення тарифу на теплову  енергію, виробництво та постачання теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел  енергії ТОВ «ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО 3».

2.Про дотримання Правил благоустрою в населених пунктах Березанської селищної ради.

3.Про затвердження положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб.

4.Про утворення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій,спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

5.Про надання дитині статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

6. Про передачу в оперативне управління дитячих майданчиків відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради

7. Про визначення уповноваженого члену комісії  для  внесення  інформації до Реєстру пошкодженого та знищеного майна.

Після обговорення питань порядку денного, члени виконкому були одностайними у їх прийнятті.

Рішення виконкому, протокол засідання будуть опубліковані на офіційному сайті Березанської громади у розділі «Офіційні документи» згідно з чинним законодавством за посиланням: https://berezanska-gromada.gov.ua/news/1688019613/.