Проєкти рішень виконкому від 10. 2023 року

Дата: 16.10.2023 09:19

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради 31.10.2023

Проєкт рішення № … «Про виконання попередніх рішень виконавчого комітету комунальними підприємствами Березанської селищної ради».

Проєкт рішення №… «Про експлуатацію приміщення КП «Березань» для очистки води в смт. Березанка».

Проєкт рішення №… «Про надання дозволу на виготовлення проєктно- кошторисної документації «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту (цивільної оборони) протирадіаційного укриття КНП Березанської центральної районної лікарні Березанської селищної ради, за адресою смт Березанка , вулиця Медична, будинок 6, Миколаївського району Миколаївської області»

Проєкт рішення №… «Про затвердження звіту виконання бюджету по Березанській селищній територіальній громаді за 9 місяців 2023 року»

Проєкт рішення № … «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2023 і 2024 роках в Березанській територіальній громаді Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року»

Проєкт рішення №… «Про організацію роботи системи соціального захисту населення в осінньо-зимовий період 2023 – 2024 роки на території Березанської селищної ради»