Рішення XLVI сесії VІII скликання від 30.11.2023

Дата: 30.11.2023 14:42

Список присутніх депутатів

Список поіменного голосування

Рішення №3 "Про внесення змін до Програми «Питна вода по Березанській селищній раді на 2022-2025 роки»"

Рішення №4  "Про внесення змін до бюджету Березанської селищної територіальної громади на 2023 рік"

Рішення №5 "Про дострокове припинення повноважень старости Дмитрівського старостинського округу №8 та звільнення старости Панчишиної Світлани Вікторівни"

Рішення №6 "Про внесення змін до рішення селищної ради від 11.12.2020 №26,1 сесії VIII скликання «Про утворення виконавчого комітету Березанської селищної ради VIII скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»"

Рішення №7 "Про створення служби з перевезення «Соціальне таксі»"

Рішення № 8 "Про внесення змін до Положення «Центру з надання соціальних послуг» Березанської селищної ради"

Рішення №9 "Про внесення змін до структури «Центру з надання соціальних послуг» Березанської селищної ради"

Рішення №10 "Про затвердження комплексної Програми «ТУРБОТА» Березанської селищної ради на період 2024-2025 роки"

Рішення №11 "Про затвердження комплексної Програми захисту прав дітей Березанської селищної ради «Дитинство» на 2024-2027 роки"

Рішення №12 "Про внесення змін до Цільової програми територіальної оборони Березанської селищної ради на 2022-2026 роки"

Рішення №13 "Про затвердження детального плану території земельних ділянок"

Рішення №14 "Про дострокове припинення повноважень депутата Березанської селищної ради Синецької Н.В."

Рішення №15 "Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок"

Рішення №16 "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам України"

Рішення №17 "Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Беринді Віктору Миколайовичу"

Рішення №18 "Про дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКЕНЕРГО»." - НЕ ПРИЙНЯТО.