Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 14.12.2023 14:46

Сьогодні, 14 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради під головуванням селищного голови Валерія Хоміцького. Члени виконкому розглянули 53 питання порядку денного, зокрема, схвалили проєкт рішення «Про бюджет Березанської селищної територіальної громади на 2024 рік», затвердили річні плани ліцензованої діяльності з централізованого водовідведення та водопостачання КП «Березань» та Краснянського ЖКП, КП « Ташинське» Прогресівського ГКП, Щасливського КП, КП «Дмитрівка»  на 2024 рік.

Відповідними рішеннями виконкому було взято на квартирний облік дитину-сироту, затверджено Висновок  органу опіки та піклування Березанської селищної ради  щодо доцільності позбавлення  батьківський прав та встановлено статус дитини, позбавленої батьківського піклування неповнолітній особі. Також 34 дітям з сімей внутрішньо переміщених осіб надано  статус дитини, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів  та інші важливі питання згідно порядку денного.

З рішеннями виконавчого комітету селищної ради, прийнятими 14 грудня 2023 року, можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті Березанської селищної ради.