#ВОЛОНТЕРИ_БЕРЕЗАНЩИНИ #РАЗОМДОПЕРЕМОГИ!

Дата: 31.01.2024 15:19

Великі справи починаються з маленьких добрих вчинків. І сьогодні наша розповідь саме про це.

Готуючись до виступу перед глядачами, учасники народного молодіжного театру «Кураж» (керівник  Катерина Лозова) поділилися думками один з одним, щоб під час виступу перед односельцями провести благодійний збір на підтримку ЗСУ. Звісно, ніхто не сперечався, всі одноголосно підтримали пропозицію.  Вдалося зібрати 2450 грн. Сума хоч і незначна, але сподіваємося, що це тільки початок і колектив продовжить працювати в даному напрямку. Можливо хтось із дописувачів скаже : «Знайшли про що писати, і більші суми збирали, а не писали...». Скажу чесно, своїм дописом  хотілось наштовхнути інші колективи, окремих творчих людей, а у нас вони є, до проведення подібних акцій. Знаю багатьох  молодих дівчат, чоловіків та жінок, які організовують  різні аукціони, лотереї і частину отриманих коштів, а то і всі перераховують на рахунки своїх друзів, знайомих, які  знаходяться на передовій. Тож наступні дописи будуть саме про цих людей — активних, творчих  та креативних жителів громади. Ну а  зібрану суму вирішили передати Віктору Черняєву на придбання комплектуючих для БПЛ, які зараз ну дуже потрібні нашим хлопцям. До речі про плідну волонтерську  діяльність Віктора, також обов’язково напишемо в найближчий час. Ще раз хочу подякувати всім, хто відгукнувся на наше запрошення та побував на виставі. Актори отримали масу позитивної енергії  та драйву від вас, шановні глядачі. Саме для таких  затятих театралів хочеться творити й надалі. Тож продовження обов’язково буде. Миру всім.

Директорка  будинку творчості школярів Березанської селищної ради Тетяна ЛОКТІОНОВА .