Результати ІІ етапу обласного конкурсу «Космічні фантазії»

Дата: 01.02.2024 08:43

Сьогодні маємо результати ІІ етапу обласного конкурсу «Космічні фантазії» і тепер можемо порадіти успіхам нашої творчої обдарованої молоді. На обласний етап було направлено чотири роботи переможців І етапу і всі вони посіли призові місця  в ІІ етапі конкурсу. І місце - Швайка Яна, вихованка гуртка «Кольорова фантазія» Березанського Будинку творчості школярів Березанської селищної ради, за роботу «Космічна подорож», керівник Кравець Т.В.;ІІ місце-Чернецька Анастасія, вихованка гуртка «Чарівники» Ташинської гімназії Березанської селищної ради, за роботу «Мирний космос», керівник Головенко О.М.;ІІІ місце -Плохотнюк Сергій, учень Дмитрівської гімназії Березанської селищної ради, за роботу «Космічна мандрівка», керівник Казявкіна Г.В.;ІІІ місце-Москвич Єва, вихованка гуртка «Петриківочка» Березанського ліцею Березанської селищної ради, за роботу «Космічна зустріч», керівник Чаплигіна С.О.

Вітаємо дітей та їх наставників і бажаємо подальших творчих злетів та побільше призових місць.