Рішення виконавчого комітету від 31 січня 2024 року

Дата: 01.02.2024 14:10

Список членів виконкому

Протокол засідання виконкому від 31.01.2924 року

Рішення №1 "Про фінансово - господарську діяльність   комунальних підприємств громади  за 2023 рік"

Рішення №2 "Про надання  дозволу КП Березань» на виготовлення проєктно- кошторисної документації «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту ( протирадіаційного укриття), обліковий №52311 в  багатоквартирному будинку, за адресою: смт Березанка вул. Центральна, буд.100 Миколаївського району Миколаївської області"

Рішення №3 "Про надання  дозволу КП Березань» на виготовлення проєктно- кошторисної документації «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту ( протирадіаційного укриття), обліковий №52325 в  багатоквартирному будинку, за адресою: смт Березанка вул. Медична, буд.1 Миколаївського району Миколаївської області"

Рішення №4 "Про затвердження рішення комісії з розгляду   питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій,спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України Березанської селищної ради № 1 від 25.01.2024 р."

Рішення "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Березанської селищної ради від 10.12.2021 №216" - НЕ ПРИЙНЯТО

Рішення №5 "Про організацію та проведення громадських робіт в Березанській селищній раді"

Рішення №6 "Про затвердження переліку об’єктів  та видів робіт, на яких особи притягнуті до адміністративної відповідальності у  виді суспільно-корисних робіт, та особи, засуджені та притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді громадських робіт, відбуватимуть покарання/стягнення протягом 2024 року"

Рішення №7 "Про уповноваження  головного спеціаліста Березанської  селищної ради на вчинення делегованих повноважень"

Рішення №9 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Березанської селищної ради від 27.04.2023 року №54 «Про створення комісії для комплексного визначення ступеня індивідуальних потреб особи, яка потребує надання соціальних послуг у Березанській селищній територіальній громаді та затвердження  Положення по неї»"

Рішення №10 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Березанської селищної ради від 22.08.2023 року №96 «Про створення комісії щодо складання акта встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи, особами, які потребують постійного  догляду, та затвердження Положення  про неї»"

Рішення № 12 "Про затвердження Висновку органу опіки та піклування Березанської селищної ради про визначення місця проживання малолітньої  … Єви … 2021 року народження"

Рішення №13 "Про затвердження Висновку органу опіки та піклування Березанської селищної ради про визначення місця проживання малолітнього …  Ріма … 2018 року народження."

Рішення №14 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів … Алісі … 2020 року народження"

Рішення №15 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів   Мілані  …  2018 року народження"

Рішення №16 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів … Артуру … 2012 року народження"

Рішення №17 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів  … Олексію  … 2021 року народження"

Рішення №18 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів  …  Єві …  2023 року народження"

Рішення №19 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів …  Даніїлу …  2020 року народження"

Рішення №20 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів …  Андрію …  2018 року народження"

Рішення №21 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів  …  Катерині … 2008 року народження"

Рішення №22 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів  … Анастасії … 2017 року народження"

Рішення №23 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів  … Віталію …  2008 року народження"

Рішення №24 "Про передачу в управління матеріальних цінностей відділу освіти, культури , молоді та спорту Березанської селищної ради"

Рішення №25 "Про передачу в управління матеріальних цінностей  КНП « Березанська центральна районна лікарня» Березанської селищної ради"

Рішення №26 "Про передачу в господарське відання генератора  КП Дмитрівка  Березанської селищної ради"

Рішення №27 "Про передачу в господарське відання генератора  Краснянському ЖКП  Березанської селищної ради"

Рішення №28 "Про передачу в господарське відання генератора  КП Щасливе  Березанської селищної ради"

Рішення №29 "Про передачу в  оперативне управління матеріальних  цінностей  Центру з надання соціальних  послуг Березанської селищної ради"

Рішення №30 "Про передачу в господарське відання водонапірної башти та генератора Прогресівському ГКП Березанської селищної ради"

Рішення №31 "Про повідомну реєстрацію доповнень до колективного договору Березанського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Сонечко" Березанської селищної ради на 2023-2925 р.р."

Рішення №32 "Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Щасливського ліцею  Березанської селищної ради на 2023-2925 р.р."

Рішення №33 "Про повідомну реєстрацію  колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом Березанського ліцею Березанської селищної ради на 2023-2925 р.р."