Проєкти рішень виконкому. Лютий 2024 року

Дата: 13.02.2024 15:30

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Проєкт рішення №... " Про затвердження складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Березанській селищній раді"

Проєкт рішення №... "Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону, розташованого в смт Березанка по вул. Центральній, 33, каб. № 9, № 14"

Проєкт рішення №... "Про дострокове припинення договору оренди нерухомого майна, що належить до власності Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону, розташованого в смт Березанка по вул. Центральній, 86, каб.№7"

Проєкт рішення №... "Про введення в дію протоколу конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Березанської селищної ради № 01 від 07.02.2024 року "

Проєкт рішення №... "Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для Комунального підприємства «Дмитрівка» Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.06.2015 № 22 «Про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Березанської селищної ради»"

Проєкт рішення №... "Про основні завдання цивільного захисту Березанської територіальної громади на 2024 рік "

Проєкт рішення №... "Про посилення охорони кабельних ліній електрозв’язку на території Березанської селищної ради на 2024 рік"

Проєкт рішення №... "Про фінансово-господарську діяльність КП «Березань» Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна ( гаражу) який належить Рубцову С.П."

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №..."Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, …. Максиму …, … року народження"

Проєкт рішення №... "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, … Денису …, … року народження"

Проєкт рішення №... "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, … Катерині …., … року народження"