Навчання з цивільного захисту фахівців в підприємствах, установах та організаціях громади

Дата: 15.02.2024 08:48

З метою забезпечення готовності підприємств, установ та організацій до реагування на можливі надзвичайні ситуації та забезпечення належної підготовки керівного складу та фахівців з питань цивільного захисту постановою КМУ від 23.10.2013 року №819 передбачено навчання наступних категорій посадових осіб і фахівців з питань цивільного захисту:

- керівники суб’єктів господарювання незалежно від форми власності та їх заступники, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту;

- особи, які очолюють спеціалізовані служби та/або формування цивільного захисту, утворені на суб’єкті господарювання;

- працівники, яких призначено до складу формувань цивільного захисту;

- працівники диспетчерських служб суб’єктів господарювання, у власності або у користуванні яких є хоча б один об’єкт підвищеної небезпеки;

- інженерно-технічні працівники, які очолюють ланки, групи тощо з обслуговування захисних споруд цивільного захисту;

- посадові особи, на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання незалежно від форми власності.

У Миколаївській області завдання з підготовки керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту покладено на Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області та його структурні підрозділи (територіальні курси). Навчання для посадових осіб державної служби та органів місцевого самоврядування – безкоштовне, для суб’єктів господарювання – платне.

Контакти навчально-методичного центру:

Адреса Центру: 54003 м. Миколаїв, вул. 10 Слобідська, 2, тел. (0512) 30-42-02 (ф), Е-mail: nmc.mykolaiv@dsns.gov.ua. Начальник Центру – Жуковський Сергій Євгенович.