#ІНВЕСТИЦІЇВРОБОТІ

Дата: 20.02.2024 16:41

В рамках договору соціального партнерства між Березанською селищною радою та ТОВ « ДТЕК Тилігульська ВЕС» реалізовується один з проєктів по залученню інвестицій в соціальну сферу громади.

Надійшла перша партія мелатопластикових вікон для Краснопільського ліцею. Тож сьогодні робоча група провела черговий моніторинг робіт на об’єкті. Контроль за процесом реалізації проєкту від Березанської селищної ради здійснили представники селищної ради в особі Березанського селищного голови Валерія Хоміцького, старости Інни Крецу, начальника відділу ОКМС селищної ради Анастасії Смоляк, менеджера проєкту Олександра Самченка та директорки ліцею Оксани Ходченко.

За умовою ТОВ «ДТЕК Тилігульська ВЕС» громадський контроль за реалізацією проекту та фінансування здійснюється через місцеву громадську організацію «ЕКО БЕРЕЗАНЬ».

Дякуємо нашим партнерам за підтримку соціальних проєктів Березанської селищної ради.