23 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Березанської сільської ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Валерія Хоміцького

Дата: 24.02.2024 08:34

У ході засідання розглянуто 20 питань порядку денного з різних сфер життєдіяльності громади.

Члени виконкому заслухали звіт про фінансово - господарську діяльність директора КП «Березань» А.Курічука за 2023 рік та розглянули проєкт рішення про введення в дію протоколу конкурсної комісії з визначення виконавця з вивезення побутових відходів на території Березанської селищної ради.

Також на порядок денний було винесено ряд соціальних питань, а саме:

про затвердження висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету Березанської селищної ради про призначення піклувальника; про затвердження складу Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Березанській селищній раді; про надання статусів дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та інші.

Насамкінець члени виконкому обговорили проєкти рішень про внесення змін до рішення «Про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Березанської селищної ради» та намітили основні завдання цивільного захисту Березанської територіальної громади на 2024 рік.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті сільської ради.