Відбулась церемонія покладання квітів з нагоди 210-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2024 10:39

Очільник Березанської громади Валерій Хоміцький, представники громадськості, мешканці селища поклали квіти до погруддя Тараса Шевченка з нагоди дня народження поета.

Учасники заходу згадали Великого Кобзаря, який став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя.

Це важлива та значуща подія, що відбувається щороку в Україні та за її межами. Це свято вшанування пам’яті Тараса Шевченка – видатного українського поета, мислителя, художника та громадського діяча, який став символом національної культури та боротьби за свободу та гідність українського народу.

Покладання квітів до пам’ятника – це символічний акт, який відображає повагу та шану до великого поета та його творчості. Це також вияв пам’яті загиблих у боротьбі за незалежність та свободу України, що були також надзвичайно важливі для Шевченка.

Тарас Шевченко – видатна особистість не лише для ХІХ століття, а й для будь-якого періоду новітньої української історії. Саме тому, поет є символом боротьби волелюбного українського народу, творчість якого надихає, дарує надію на кращу долю для незалежної України.