"Наша дума, наша пісня не вмре, не загине..."

Дата: 08.03.2024 12:46

Тарас Шевченко – живий символ нації. Про нього пам’ятає світ. Він син України, її гордість і натхнення. Його поезія, його живе слово актуальне у всі часи, а особливо сьогодні. Зараз українці як один повторюють його пророчі слова: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!»

Сьогодні в Березанському селищному будинку культури відбувся захід, приурочений 210-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Ведучі заходу – Наталія Ломейко, Валентина Волошина, Валентина Волкова та Алла Голокоз - пригадали непросте життя українського митця, його творчий шлях як поета, прозаїка, драматурга та художника. Звучали й безсмертні твори Тараса Шевченка - декламатори виконували вірші, які по-особливому звучать сьогодні.

Українські пісні у виконанні Олени Кривенко, Сергія Пасічника та Вероніки , що звучали сьогодні, ще раз надихнули всіх присутніх на заході, нагадали про те, що ми – справжні нащадки Великого Кобзаря.

Після перфомансу в місцевому будинку культури, поціновувачі Тарасового слова перемістились в публічну бібліотеку, де продовжили ділитись враженнями від поезій українського Пророка та розповідали історії власного знайомства з його віршами.

Боротьба українського народу триває, а творчість Тараса Шевченка жива донині та буде актуальною завжди!