В Центрі психологічної підтримки Березанської селищної ради провели тренінг « Я МОЖУ СЕБЕ ЗАХИСТИТИ»

Дата: 14.03.2024 13:52

13 березня в  Центрі психологічної підтримки при Центрі соціальних служб Березанської селищної ради пройшов тренінг « Я можу себе захистити», який провели представниці Благодійного фонду «Центр соціального розвитку «Міст» Ганна Данилюк та Ольга Гетманова.  Учасниками тренінгу стали п’ятикласники та шестикласники  Березанського ліцею.

Тренінг - це навчання досвідом. Це чудова форма для налагодження спілкування, профілактики конфліктів, які виникають між батьками та дітьми. Причинами жорстокості серед дітей є: статус дитини в колективі, відношення до нього однолітків,взаємовідношення з вчителями та стосунки в сім'ї. Тому на цьому тренінгу учасники розглянули актуальну проблему -  попередження насильства і жорстокості в сім'ї та в дитячому колективі.

Під час тренінгу психологині Благодійного фонду створили неформальне, невимушене спілкування, яке відкрило присутнім безліч варіантів розвитку та розв'язання проблем, заради яких  вони зібралася. Діти були в захваті від тренінгових методів, які зробили процес навчання цікавим та  необтяжливим.