За круглим столом зібрались аграрії

Дата: 14.03.2024 15:20

Сьогодні за круглим столом зібрались  аграрії громади на запрошення керівництва Української Компанії «ТЕХНО НК», яка є виробником органічних міндобрив за власними ліцензованими технологіями.   В роботі наради-семінару  взяв участь голова селищної ради Валерій Хоміцький.

Багато питань турбують наших сільгоспвиробників – це і схожість посівів, вартість зерна на продовольчому ринку, вартість паливно-мастильних матеріалів, тощо. А темою сьогоднішньої зустрічі було не менш важливе питання: оптимізація загальних витрат технологічної схеми живлення рослин, що значно зменшує витрати та підвищує врожайність і прибуток.

Також сільгоспвиробники отримали практичну консультацію  від фахівців компанії  про те, як ефективно використовувати органічні міндобрива, враховуючи  їхню складову,  результати використання.

Зустріч пройшла фахово, змістовно  та результативно. Учасники семінару узгодили питання щодо подальшої співпраці з даного питання.