До відома користувачів водних об’єктів

Дата: 20.03.2024 10:04

Одним із основних напрямків роботи відділу басейнової взаємодії та техногенно-екологічної безпеки Офісу є відновлення, збереження та раціональне використання водних ресурсів.

Відповідно до статей 16, 48, 66, 77 Водного кодексу України, Порядку встановлення режимів роботи штучних водних об’єктів та водогосподарських систем, затвердженого наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 20.01.2022 № 39, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.03.2022 за № 280/37616, затвердженого «Порядку взаємодії щодо розробки та встановлення режимів роботи штучних водних об’єктів між Басейновими управліннями водних ресурсів, Регіональним офісом водних ресурсів у Миколаївській області та Сектором у Миколаївській області Держводагентства», з метою раціонального використання водних ресурсів, з урахуванням екологічних вимог та інтересів водокористувачів, враховуючи гідрометеорологічну і водогосподарську обстановку, відділ щорічно надає проєкти режимів роботи штучних водних об’єктів (у тому числі наданих у користування на умовах оренди) розташованих на території Миколаївської області.

*Режими роботи штучних водних об`єктів по річці Сосик 2024 рік

*Режими роботи штучних водних об`єктів по річці Хутірська 2024 рік

*Режими роботи штучних водних об`єктів по струмку Кам`янка 2024 рік

Разом з тим інформуємо, що при зміні гідрометеорологічної обстановки, за зверненням водокористувача при необхідності здійснення спорожнення (пониження рівня води) та за рішенням комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій можуть бути внесені зміни до встановлених режимів роботи водних об’єктів. За необхідності внесення змін до встановлених режимів роботи водних об’єктів, необхідно завчасно звертатись до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області https://mk-vodres.davr.gov.ua/node/1990