Відбулося покладання квітів з нагоди 80-ої річниці визволення Березанщини від нацистських окупантів

Дата: 30.03.2024 11:00

Вклонися, моя Україно,

Тим людям величним і скромним,

Що в назвах фронтів титанічних

Пронесли наймення твоє.

Уже багато років відділяє нас той страшний день початку Другої світової війни, з яким до кожної оселі, до кожної української родини надійшли поневіряння, кровопролиття, холод, голод і смерть …

Сьогодні біля меморіалу воїнам-визволителям та воїнам-землякам відбувся мітинг, присвячений 80-й річниці визволення Березанщини від фашистських загарбників, на якому були присутні секретар селищної ради Ірина Гопайнич, начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Анастасія Смоляк, начальниця відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Віра Заблоцька, працівники селищної ради, будинку культури та молодь.

Ведуча мітингу Ольга Булат від імені всіх березанців висловила шану всім героям, які загинули в боях, визволяючи рідну землю від нацистських окупантів та зазначила, що, на жаль, через 80 років, нашим героїчним захисникам доводиться знову, зі зброєю в руках, захищати свою рідну землю, вже від рашистських загарбників.

Пам’ять захисників України часів Другої світової війни присутні вшанували скорботною хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу.

Дорогою ціною дісталася нам Перемога. Минатимуть роки, змінюватимуться люди, покоління і настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того страшного лихоліття, але пам’ять про них житиме вічно! За це їм наш низький уклін.