Рішення виконавчого комітету від 28 березня 2024 року

Дата: 01.04.2024 11:40

СПИСОК членів виконкому

Рішення №54 "Про стан військового обліку на території Березанської селищної ради у 2023 році та завдання щодо його поліпшення в 2024 poцi"

Рішення №55 "Про порядок декларування реєстрації /зняття за місцем проживання громадян Березанської селищної ради в 2023 році та його поліпшення в 2024 році."

Рішення №56 "Про затвердження інформаційних карток адміністративної послуги щодо здійснення декларування реєстрації /зняття за місцем проживання,видачі витягу про задекларованих, зареєстрованих, знятих, що буде надаватись органом реєстрації  виконавчого комітету Березанської селищної ради"

Рішення №57 "Про передачу в оренду без проведення аукціону нерухомого майна комунальної власності територіальної громади"

Рішення №58 "Про охорону життя людей на водних об’єктах, що розташовані на території Березанської територіальної громади"

Рішення №59 "Про створення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Березанській селищній раді"