Проєкти рішень ХLІХ сесії VІІІ скликання. Квітень 2024 року

Дата: 04.04.2024 11:29

Постійна комісія з  питань  земельних ресурсів,

соціального розвитку та екології, благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та зв’язку, просторового планування

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну дії договорів оренди землі на новий строк з використанням переважного права орендаря, шляхом укладення Додаткових угод до договорів оренди землі"

Проєкт рішення №... "Про  надання  дозволу  на  виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Березанському районному споживчому товариству"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу громадянину Єрошенку Леоніду Юрійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки"

Проєкт рішення №... " Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності Березанської селищної ради "

Проєкт рішення №... "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ  З  ОБМЕЖЕНОЮ  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮКРЕЙН ТАУЕР КОМПАНІ""

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Носаль Ганні Михайлівні"

Проєкт рішення №... "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Носалю Олегу Степановичу"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Дудік Ірині Петрівні "

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу громадянину Ткачику Денису Петровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки "

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу на списання  майна комунальної власності Березанської  селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про  надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства громадянам України "

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  громадянам України "

Проєкт рішення №... "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання згоди на встановлення земельних сервітутів"

Проєкт рішення №... "Про проведення інвентаризації земельних ділянок"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до пункту 2 рішення XXХХV  сесії VIIІ скликання від 09.11.2023 року № 48 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» "

Проєкт рішення №... " Про внесення змін та доповнень до рішення 32  сесії VIІ скликання Дмитрівської сільської ради від 10.10.2018 року № 3 "

Проєкт рішення №..."Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об'єднання земельних ділянок комунальної власності

Проєкт рішення №... "Про передачу майна в оперативне управління відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради"

Мандатна комісія з питань депутатської діяльності,етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності, соціального захисту, культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового обслуговування населення, молодіжної політики та духовності

Проєкт рішення №... "Про продовження дії Програми підтримки та розвитку молоді Березанської селищної ради на 2022-2023 роки та Програми розвитку фізичної культури і спорту в Березанській селищній раді на 2019-2022 роки строком на один рік"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до рішення Березанської селищної ради від 13.07.2023 р. № 3 «Про порядок звільнення громадян від сплати за надання соціальних послуг в «Центрі з надання соціальних послуг» Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №..." Про внесення змін до рішення позачергової XLVI сесії VIII скликання від 30.11.2023 року №10 Про затвердження комплексної Програми «Турбота» Березанської селищної ради на період 2024-2025 роки"

Постійна комісія  з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до бюджету Березанської селищної   територіальної громади на 2024 рік"

Проєкт рішення №.. "Про затвердження проєктно-кошторисної  документації"