Гранти на навчання — Данська рада у справах біженців / DRC відкриває прийом заявок

Дата: 04.04.2024 13:09

Фінансова допомога у розмірі $450.

📌 Для кого?

Усі, хто має бажання підвищити свої навички і працевлаштуватись. Для участі в програмі необхідно бути безробітним та продемонструвати зацікавленість і мотивацію до навчання.

Програма розповсюджується на мешканців чотирьох областей: Запорізька, Дніпропетровська, Миколаївська та Херсонська. Проте пріоритет буде віддаватись заявкам з міста Запоріжжя, Кривого Рогу, Павлограда, а також Михайлівської, Петро-Михайлівської громад Запорізької області, Апостолівської та Томаківської громад Дніпропетровської області.

⚠️ Важливо: перевага у відборі надається вразливим категоріям населення (багатодітні родини, люди з інвалідністю тощо).

📌 Яка навчальна програма підходить?

Це може бути будь-який курс на ваш вибір, проте DRC буде пріоритезувати ті спеціальності та навички, які є актуальними на ринку праці вашого регіону. Крім того, організація, яка проводить навчання, має укласти з вами договір про це. Також курс має розпочатися з травня і завершитись ДО кінця серпня 2024 року.

📌 Що потрібно для оформлення заявки?

🔹Мати чітку мотивацію;

🔹Мати перспективи працевлаштування після завершення курсу;

🔹Надати відомості про ситуацію у родині;

🔹Сформулювати, чому саме ви маєте стати одержувачем цього гранту.

Зверніть увагу: кількість грантів обмежена і посилання для реєстрації може бути закрито, якщо набереться необхідна кількість учасників.

👉 Дізнатись більше і подати заявку можна за посиланням:

ℹ️ Програма реалізується завдяки підтримці американського народу, наданій через Бюро з питань гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Ваші скарги, звернення та пропозиції направляйте на пошту: UKR-feedback@drc.ngo або телефонуйте 0 800 33 95 18 (пн-пт 9:00-17:00).