Рішення ХLІХ сесії VІІІ скликання від 23. 04. 2024

Дата: 23.04.2024 16:55

Список присутніх депутатів

Список поіменного голосування

Рішення №1 "Про внесення змін до бюджету Березанської селищної територіальної громади на 2024 рік"

Рішення №2 "Про затвердження проектно-кошторисної документації"

Рішення №3 "Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Березанської селищної ради"

Рішення №4 " Про надання дозволу на списання майна комунальної власності Березанської селищної ради"

Рішення №5 "Про передачу майна в оперативне управління відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради"

Рішення №8 "Про внесення змін до рішення Березанської селищної ради від 13.07.2023 р. № 3 «Про порядок звільнення громадян від сплати за надання соціальних послуг в «Центрі з надання соціальних послуг» Березанської селищної ради"

Рішення №9 "Про проведення інвентаризації земельних ділянок"

Рішення №10 "Про продовження терміну дії договорів оренди землі на новий строк з використанням переважного права орендаря, шляхом укладення Додаткових угод до договорів оренди землі"

Рішення №12 "Про надання дозволу громадянину Єрошенку Леоніду Юрійовичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки"

Рішення №13 "Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності Березанської селищної ради"

Рішення №14 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮКРЕЙН ТАУЕР КОМПАНІ""

Рішення №15 "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Носаль Ганні Михайлівні"

Рішення №16 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Носалю Олегу Степановичу"

Рішення №18 "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд громадянам України"

Рішення №19 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Дудік Ірині Петрівні"

Рішення №20 "Про надання дозволу громадянину Ткачику Денису Петровичу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки"

Рішення №21 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання згоди на встановлення земельних сервітутів"

Рішення №23 "Про внесення змін та доповнень до рішення 32 сесії VII скликання Дмитрівської сільської ради від 10.10.2018 року № З"

Рішення №24 "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об'єднання земельних ділянок комунальної власності"