Рішення виконавчого комітету від 30 квітня 2024 року

Дата: 24.04.2024 11:10

СПИСОК членів виконкому від 30.04.2024

ПРОТОКОЛ засідання виконкому від 30.04.2024

Рішення №75 "Про фінансово-господарську діяльність КП «Березань» Березанської селищної ради за I квартал 2024 року"

Рішення №77 "Про передачу в оперативне управління матеріальних цінностей відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради"

Рішення №78 "Про передачу у користування дизельного генератора КП «Березань» Березанської селищної ради"

Рішення №79 "Про затвердження Висновку органу опіки та піклування Березанської селищної ради про визначення місця проживания малолітньої, ... Biкторії ... року народження"

Рішення №80 "Про встановлення піклування"

Рішення №81 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, ...Андрію ..., ... року народження"

Рішення №82 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, ... Єві ..., ... року народження"

Рішення №83 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, ... Владиславу ..., ... року народження"

Рішення №84 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, ... Нікіті ..., ... року народження"

Рішення №85 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, ... Софії ..., ... року народження"

Рішення №86"Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, ... Василині ..., ... року народження"

Рішення №87 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, ... Варварі ..., ... року народження"

Рішення №88 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, ... Вікторії..., ... року народження"

Рішення №89 "Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, ... Поліні ..., ... року народження"

Рішення №90 "Про нaмір передачі майна в оренду без проведення аукціону, розташованого в с-ще Березанка вул. Центральна. 86. каб.№6,9"

Рішення №91 "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Рішення №92 "Про перенесення об’єтів благоустрою"

Рішення №93 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна"