Майстер-клас для любителів творчих ідей в новоствореній АртВітальні
На цьому тижні в АртВітальні Березанської громади майстриня та керівниця народної студії «Свічадо» Тетяна КРАВЕЦЬ провела заняття з художнього малюнка для любителів творчих ідей.
Під час проведеного майстер-класу учасниці не лише спробували себе у роботі з гуашшю та іншими художніми матеріалами, а й познайомилися з важливими поняттями зразкового мистецтва — стилізація, контраст та нюанс.
Ось, наприклад, стилізація — це спроба передати характер предмета через узагальнення та свідоме спрощення його форми. Тож учасниці заходу розглянули, як можна відмовитися від лишніх деталей і натомість підкреслити найважливіші ознаки об'єкта. Завдяки цьому вони навчилися бачити в предметі не лише реалістичні риси, а й декоративні можливості, які можуть стати основними.
Використовуючи гуаш, пензлі та палітру, дівчата створили власні стилізовані композиції.
Майстер-клас дав можливість усім присутнім не лише ознайомитися з новими художніми поняттями, а й відразу застосувати їх на практиці. Отримані знання допоможуть їм надалі створювати чудові та більш виразні роботи, використовуючи цей маленький художній досвід.
Проєкт реалізується ГО «Мрії в реальність» у межах грантової ініціативи «АртВітальня Березанської громади “Джерело натхнення”» у співпраці з ГО «Десяте квітня» за підтримки Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН).

Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)
