22 жовтня відбулася остання чергова сесія Березанської селищної ради 7 скликання

Дата: 22.10.2020 16:45

22.10.2020 в залі засідань Березанської селищної ради відбулася чергова XXXVII сесія VII скликання за головування секретаря селищної ради Наталії Кліщенко. В роботі сесії взяли участь 19 із 26 депутатів, а також в. о. старост Василівського, Калинівського й Лиманівського старостатів та двоє членів виконкому.

На порядку денному розглядалося 29 питань, які було прийнято за більшістю голосів. Попередньо проєкти рішень розглядалися на засіданнях профільних комісій. Про це писалося у фейсбуці.

Депутатами було прийнято низку важливих рішень: про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Березанської селищної ради за 9 місяців поточного року; про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік; про створення Служби у справах дітей виконавчого комітету Березанської селищної ради; про резервування земельних ділянок сільськогосподарського призначення для сінокосіння та випасання худоби та створення громадських пасовищ на території Березанської ОТГ. Також, у зв’язку з реформою децентралізації, було  прийнято шість рішень щодо безоплатної передачі майна зі спільної власності Березанського району у комунальну власність Березанської селищної ради. Детальніше ознайомитися з рішеннями сесії, результатами поіменного голосування можна за посиланням https://berezanska-gromada.gov.ua/news/1603371349/.

Рішення сесії будуть оприлюднені на офіційному сайті Березанської громади у розділі «Офіційні документи», підрозділ «Рішення сесії» у терміни, згідно з чинним законодавством.