В рамках Всеукраїнської акції "За чисте довкілля" - де живемо, порядок наведемо!

Дата: 09.04.2021 12:55

В рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» працівники по благоустрою Березанської селищної ради та КП «Березань» очистили від сухого листя території паркової зони та райдержадміністрації по вул. Центральна у Березанці та організували вивіз сміття. Чисто, красиво, охайно!

Фото без опису Фото без опису

Нагадаємо, що на території Березанської селищної територіальної громади у квітні-травні поточного року проводиться Всеукраїнська акція «За чисте довкілля».

В рамках акції заплановано щоп’ятниці з 13-ої години проводити санітарне очищення території населених пунктів. Де живемо – порядок наведемо!

Березанська селищна рада звертається до всіх керівників установ, організацій, підприємств, а також до мешканців багатоквартирних будинків і господарів будинків приватного сектору, взяти активну участь у всеукраїнській акції і привести в належний санітарний стан прилеглі території.