Безкоштовна правова допомога

13 Лютого, 2019 р., 14:55
Голосування проводиться 31 березня 2019 року з 8 до 20 години без перерви. На закордонних виборчих дільницях голосування відбувається за місцевим часом країни, де утворено ці дільниці. Для отримання виборчого бюлетеня для голосування в день виборів Президента України (в день повторного голосування) (далі – виборчий бюлетень) члену дільничної виборчої комісії надається один із зазначених документів, який підтверджує особу та громадянство України: на звичайній та спеціальній виборчій дільниці:

14 Січня, 2019 р., 16:27
Першочергове надання місць у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах

14 Січня, 2019 р., 16:24
Місце перебування - адміністративно-територіальна одиниця, на території якої особа проживає строком менше шести місяців на рік;

14 Січня, 2019 р., 16:02
Багатодітна сім’я - сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує.

06 Листопада, 2018 р., 16:42
Громадяни України незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак мають рівні права на здобуття дошкільної освіти у дошкільних навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форми власності, а також у сім'ї.

30 Жовтня, 2018 р., 15:49
Сьогодні досить часто власники тварин не бажають вдягати на них намордники або взагалі використовувати повідки під час прогулянок, що створює суттєву небезпеку для оточуючих людей. Кожен з нас може зіткнутися з потенційною небезпекою нападу собаки та отримати відповідні тілесні ушкодження.

25 Жовтня, 2018 р., 15:51
Порядком виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей від 19 жовтня 2016 року (далі – Порядок) визначено умови та механізм виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення членам сімей загиблих (тих, що пропали безвісти) чи померлих осіб, визначених абзацами п’ятим — восьмим пункту 1 статті 10 (далі — загиблий), а також для осіб з інвалідністю I-II групи, визначених пунктами 11 — 14 частини другої статті 7 Закон України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” , та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, та потребують поліпшення житлових умов (далі — грошова компенсація), та перебувають на обліку за місцем проживання як такі, що потребують поліпшення житлових умов відповідно до норм Житлового кодексу Української РСР (далі — квартирний облік), та на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги (далі — Реєстр).