Громадські проєкти-2021

Проєкт-1 "Центр розвитку "Дитяча стежинка" по адресу с. Калинівка вул. Радісна, 2" (Завантажити)

Проєкт-2 "Оснащення сучасним спортивним обладнанням спортивного залу для здобувачів початкової освіти Березанського ЗЗСО I-III ступенів" (Завантажити)

Проєкт-3 "Нова сучасна огорожа Калинівського ЗЗСО I-III ступенів" (Завантажити)

Проєкт-4 "Комплекс-альтанка з лавками та столом у середині та металева гірка у закладі дошкільної освіти" (с. Василівка) (Завантажити)

Проєкт-5 "Реконструкція стадіону з будівництвом нового майданчика зі штучним покриттям та силовими тренажерами в селі Щасливе на території Щасливської ЗОШ"

Проєкт-6 "Сімейний дозвіллєвий центр" (Завантажити)

Проєкт-7 "Створення зони відпочинку і творчості у Щасливській ЗОШ з вільним доступом до мережі Інтернет" (Завантажити)

Проєкт-8 "Острівець здорового відпочинку жителів Березанської громади. Будівництво міні-майданчика для відпочинку та заняття спортом для дітей та дорослих" (с. Дмитрівка) (Завантажити)

Проєкт-9 "Запровадження в газеті "Березань" щотижневих рубрик "Новини Березанської громади", "Громада запитує", "Право на слово", публікація оголошень про виїзні прийоми керівництва ОТГ та структурних підрозділів у селах громади" (Завантажити)

Проєкт-10 "Збірка вибраних творів, поетів, прозаїків-аматорів Березанської ОТГ- "МУЗА" (Завантажити)

Проєкт-11 "Будівництво дитячого майданчику в села Краснопілля Миколаївського району Миколаївської області" (Завантажити)

Проєкт-12 "Організація, обладнання сценічного та репетиційного простору музичної зали на 2-му поверсі Березанського селищного будинку культури" (Завантажити)