Службова діяльність

24 Травня, 2022 р., 10:46
23 травня 2022 року в приміщенні Березанської селищної ради під головуванням першого заступника селищного голови Ірини Компанієнко  відбулося засідання Спостережної комісії, участь у якому взяли постійні члени комісії, начальник Миколаївського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області підполковник внутрішньої служби Ігор Ходан та староста Лиманівського старостинського округу Березанської селищної ради Ірина Дронюк.
16 Лютого, 2022 р., 14:06
Цьогоріч, 16 лютого, вперше в Україні відзначається «День єднання», запроваджений Указом Президента України від 14 лютого 2022 року №53/2022.
06 Січня, 2022 р., 14:15
На виконання Меморандуму про співпрацю між Державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 01 грудня 2021 року, 06 січня 2022 року на базі Миколаївського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області було проведено робочу зустріч з начальником відділу «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Бенедюк.
11 Листопада, 2021 р., 14:28
09 листопада 2021 року відбулося засідання новоствореної Спостережної комісії Березанської селищної ради, в якому взяв участь начальник Миколаївського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Ігор Ходан.
12 Жовтня, 2021 р., 09:17
З нагоди державних свят Дня козацтва, Дня Захисника України та християнського свята Покрова 07 жовтня 2021 року в Миколаївському районному секторі №1 Березанської філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбувся спільний прийом громадян, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, в якому взяли участь старший інспектор Ганна Овсяннікова та головний юрист відділу «Березанського бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Морозова.
09 Вересня, 2021 р., 13:43
9 вересня 2021 року на базі Миколаївського (Березанського) районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, згідно графіка роботи, було проведено спільний прийом клієнтів пробації.
27 Серпня, 2021 р., 13:59
26 серпня 2021 року, за клопотанням Миколаївського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, на засіданні виконавчого комітету Березанської селищної ради було ухвалено рішення про утворення спостережної комісії при виконавчому комітеті селищної ради, а також затверджено Положення про комісію та персональний склад її членів.
02 Серпня, 2021 р., 16:49
З нагоди  Всесвітнього дня  боротьби з торгівлею людьминачальник відділу соціального захисту населення сім'ї, дітей та молоді селищної ради МАТВІЄНКО Наталія провела круглий стіл за участю старшого інспектора Березанського районного сектору філії Держаної установи «Центр пробації» у Миколаївській області  старшого лейтенанта внутрішньої служби  Овсяннікової Ганни, директора Березанського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Ковєнєвої Олени, представників ЗМІ району.
02 Липня, 2021 р., 15:32
   01 липня 2021 року в Березанському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбувся спільний прийом громадян, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.