Службова діяльність

02 Липня, 2021 р., 15:32
   01 липня 2021 року в Березанському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбувся спільний прийом громадян, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.
08 Червня, 2021 р., 13:59
03 червня 2021 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, згідно графіку роботи, було проведено спільний прийом клієнтів пробації з начальником відділу «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Бенедюк.
21 Травня, 2021 р., 10:40
Уповноважений орган з питань пробації не може забезпечити ефективну пробацію без використання ресурсів громади. Працівник служби – не є професійним психологом, соціальним працівником, працівником освіти або служби зайнятості. Працівник пробації  координує свою діяльність так, щоб допомогти клієнту пробації отримати послуги від відповідних фахівців.
20 Травня, 2021 р., 09:46
За ініціативи Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, 19 травня 2021 року в адмінбудівлі Березанської селищної ради відбулась робоча зустріч начальника сектору пробації Ігоря Ходана з першим заступником голови Березанської селищної ради Іриною Компанієнко.
13 Травня, 2021 р., 16:38
 13 травня 2021 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбувся «День відкритих дверей».
06 Травня, 2021 р., 16:02
6 травня 2021 року в приміщенні ветеранської організації волонтер пробації, соціальний працівник з питань роботи з чорнобильцями, ветеранами війни та учасниками бойових дій Березанської селищної ради Михайло Зінін провів екскурсію для клієнтів пробації, присвячену Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. В ході екскурсії Михайло Олексійович ознайомив присутніх зі славетними Героями Березанщини, які ціною свого життя виборювали свободу рідної землі.
09 Квітня, 2021 р., 13:13
08 квітня 2021 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбулася зустріч волонтера пробації Зініна Михайла Олексійовича з клієнтами пробації.
15 Березня, 2021 р., 13:13
11 березня 2021 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  відбувся прийом громадян, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, проведений спільно з головним спеціалістом відділу «Березанського бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Оленою Новиченко-Дель.
12 Березня, 2021 р., 13:03
Правопорушення, які вчиняють громадяни, будучи частиною соціуму, дуже часто провокуються тими чи іншими обставинами. Особи, які вчинили злочини невеликої тяжкості (проступки) і усвідомили провину, не повинні бути ізольовані від суспільства, і мають можливість  сумлінною працею виправити свої помилки, з іншого боку і оточення правопорушників несе за них певну відповідальність. Важливим фактором в роботі служби пробації є елемент соціальної реабілітації засуджених та зменшення економічного навантаження на суспільство.
05 Лютого, 2021 р., 12:29
Згідно графіку спільного прийому громадян на 2021 рік, 4 лютого на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, разом з головним спеціалістом відділу «Березанське бюро правової допомоги»  Оленою Новіченко-Дель та працівниками районного сектору пробації було проведено спільний прийо мклієнтів пробації.             Завдяки роботі дистанційного пункту, клієнти пробації отримують роз’яснення про види правових послуг, які можна одержати, звернувшись до бюро правової допомоги, зокрема, про порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, та розтлумачується про те, хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу згідно ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та яким є перелік документів, що підтверджує належність особи до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу.