Службова діяльність

12 Жовтня, 2021 р., 09:17
З нагоди державних свят Дня козацтва, Дня Захисника України та християнського свята Покрова 07 жовтня 2021 року в Миколаївському районному секторі №1 Березанської філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбувся спільний прийом громадян, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, в якому взяли участь старший інспектор Ганна Овсяннікова та головний юрист відділу «Березанського бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Морозова.
09 Вересня, 2021 р., 13:43
9 вересня 2021 року на базі Миколаївського (Березанського) районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, згідно графіка роботи, було проведено спільний прийом клієнтів пробації.
27 Серпня, 2021 р., 13:59
26 серпня 2021 року, за клопотанням Миколаївського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, на засіданні виконавчого комітету Березанської селищної ради було ухвалено рішення про утворення спостережної комісії при виконавчому комітеті селищної ради, а також затверджено Положення про комісію та персональний склад її членів.
02 Серпня, 2021 р., 16:49
З нагоди  Всесвітнього дня  боротьби з торгівлею людьминачальник відділу соціального захисту населення сім'ї, дітей та молоді селищної ради МАТВІЄНКО Наталія провела круглий стіл за участю старшого інспектора Березанського районного сектору філії Держаної установи «Центр пробації» у Миколаївській області  старшого лейтенанта внутрішньої служби  Овсяннікової Ганни, директора Березанського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Ковєнєвої Олени, представників ЗМІ району.
02 Липня, 2021 р., 15:32
   01 липня 2021 року в Березанському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбувся спільний прийом громадян, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.
08 Червня, 2021 р., 13:59
03 червня 2021 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, згідно графіку роботи, було проведено спільний прийом клієнтів пробації з начальником відділу «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Бенедюк.
21 Травня, 2021 р., 10:40
Уповноважений орган з питань пробації не може забезпечити ефективну пробацію без використання ресурсів громади. Працівник служби – не є професійним психологом, соціальним працівником, працівником освіти або служби зайнятості. Працівник пробації  координує свою діяльність так, щоб допомогти клієнту пробації отримати послуги від відповідних фахівців.
20 Травня, 2021 р., 09:46
За ініціативи Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, 19 травня 2021 року в адмінбудівлі Березанської селищної ради відбулась робоча зустріч начальника сектору пробації Ігоря Ходана з першим заступником голови Березанської селищної ради Іриною Компанієнко.
13 Травня, 2021 р., 16:38
 13 травня 2021 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбувся «День відкритих дверей».
06 Травня, 2021 р., 16:02
6 травня 2021 року в приміщенні ветеранської організації волонтер пробації, соціальний працівник з питань роботи з чорнобильцями, ветеранами війни та учасниками бойових дій Березанської селищної ради Михайло Зінін провів екскурсію для клієнтів пробації, присвячену Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. В ході екскурсії Михайло Олексійович ознайомив присутніх зі славетними Героями Березанщини, які ціною свого життя виборювали свободу рідної землі.