Службова діяльність

06 Травня, 2021 р., 16:02
6 травня 2021 року в приміщенні ветеранської організації волонтер пробації, соціальний працівник з питань роботи з чорнобильцями, ветеранами війни та учасниками бойових дій Березанської селищної ради Михайло Зінін провів екскурсію для клієнтів пробації, присвячену Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. В ході екскурсії Михайло Олексійович ознайомив присутніх зі славетними Героями Березанщини, які ціною свого життя виборювали свободу рідної землі.
09 Квітня, 2021 р., 13:13
08 квітня 2021 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбулася зустріч волонтера пробації Зініна Михайла Олексійовича з клієнтами пробації.
15 Березня, 2021 р., 13:13
11 березня 2021 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області  відбувся прийом громадян, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, проведений спільно з головним спеціалістом відділу «Березанського бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Оленою Новиченко-Дель.
12 Березня, 2021 р., 13:03
Правопорушення, які вчиняють громадяни, будучи частиною соціуму, дуже часто провокуються тими чи іншими обставинами. Особи, які вчинили злочини невеликої тяжкості (проступки) і усвідомили провину, не повинні бути ізольовані від суспільства, і мають можливість  сумлінною працею виправити свої помилки, з іншого боку і оточення правопорушників несе за них певну відповідальність. Важливим фактором в роботі служби пробації є елемент соціальної реабілітації засуджених та зменшення економічного навантаження на суспільство.
05 Лютого, 2021 р., 12:29
Згідно графіку спільного прийому громадян на 2021 рік, 4 лютого на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, разом з головним спеціалістом відділу «Березанське бюро правової допомоги»  Оленою Новіченко-Дель та працівниками районного сектору пробації було проведено спільний прийо мклієнтів пробації.             Завдяки роботі дистанційного пункту, клієнти пробації отримують роз’яснення про види правових послуг, які можна одержати, звернувшись до бюро правової допомоги, зокрема, про порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, та розтлумачується про те, хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу згідно ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та яким є перелік документів, що підтверджує належність особи до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу.
18 Січня, 2021 р., 14:12
14 січня 2021 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області було проведено робочу зустріч з начальником відділу «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Бенедюк.
14 Грудня, 2020 р., 13:19
Безпечне суспільство дбає про права кожної людини.
30 Листопада, 2020 р., 09:49
Відповідно до ст. 56 Кримінального кодексу України, громадські роботи полягають у виконанні засудженим у вільний від роботи чи навчання час, безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування.
05 Жовтня, 2020 р., 15:57
У рамках Меморандуму про співпрацю та графіку спільного прийому громадян на 2020 рік, 01 жовтня на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області, разом з головним спеціалістом відділу «Березанське бюро правової допомоги»  Оленою Новіченко-Дель та працівниками районного сектору пробації було здійснено спільний прийом клієнтів пробації.
24 Вересня, 2020 р., 16:31
      23.09.2020 року в сесійній залі Березанської селищної ради відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, на яку був запрошений начальник Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Ходан Ігор.