Миколаївська область, Березанський район

Службова діяльність

22 Серпня, 2019 р., 10:41
21.08.2019 року на базі Березанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості населення  відбувся семінар для осіб, які перебувають на обліку та мають заборгованість по сплаті аліментів, на тему: «Робота державної служби зайнятості в рамках Меморандумів про співпрацю між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції України з особами, які звернулись за сприянням в працевлаштуванні, та стосовно яких відкриті виконавчі провадження зі стягнення заборгованості по аліментам».
14 Серпня, 2019 р., 09:02
Згідно Плану роботи Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області та реалізації основних напрямків діяльності на ІІ-ге півріччя 2019 року, на початку серпня 2019 року на базі уповноваженого органу з питань пробації в Березанському районі відбулась нарада за участі: начальника Березанського районного сектору філії «Центр пробації» в Миколаївській області Ходана Ігоря, начальника «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бенедюк Людмили, виконуючого обов’язки начальника Березанського районного відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Мельникова Василя; провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Березанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості Пилипонько Тетяни, голови ради ветеранів Березанського району - волонтера пробації Зініна Михайла та працівників районного сектору з питань пробації.
05 Квітня, 2019 р., 14:56
    4 березня  на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації», згідно з графіком спільного прийому громадян, було проведено зустріч суб’єктів пробації з головним спеціалістом відділу «Березанське бюро правової допомоги»  Оленою Новіченко-Дель  та  начальником Березанського відділу Державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Катериною Курило-Грубою. Такий прийом проводився з метою ознайомлення суб’єктів пробації з законодавчою базою,  та вирішення їх нагальних потреб.
21 Березня, 2019 р., 15:02
У роботі служби пробації неабияку роль відіграє волонтерство, яке дає можливість будь-якому громадянину зробити свій внесок у створення безпечнішого життя у своїх населених пунктах і країни зокрема. Волонтери сьогодні все більше стають активними учасниками процесу розбудови ефективної системи пробації в Україні.
05 Березня, 2019 р., 19:05
5 березня начальник Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Ігор Ходан (https://www.facebook.com/hodan.igor)  провів зустріч з постійним волонтером пробації Михайлом Зініним та гостею, яка виявила бажання стати волонтером районного сектору з питань пробації Тетяною Пилипонько (https://www.facebook.com/piliponko.tanya – @Таня Пилипонько).
25 Лютого, 2019 р., 12:44
     24.01.2019 року набув чинності спільний наказ Міністерства юстиції України та Генеральної прокуратури України від 21.01.2019 р. № 172/5/10 «Про реалізацію пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».
20 Лютого, 2019 р., 19:45
20 лютого начальник  Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Ігор Ходан провів спільну нараду з начальником сектору превенції Березанського відділення поліції Наталією Єрошенко та виконуючим обов’язки начальника Березанського відділу Державної виконавчої служби Григорієм Білоусовим з метою налагодження співпраці між органами Національної поліції, Державної виконавчої служби та «Центром пробації».
20 Лютого, 2019 р., 19:25
20 лютого відбулося засідання спостережної комісії Березанської райдержадміністрації, участь у якому взяв начальник Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Ігор Ходан.
07 Лютого, 2019 р., 19:05
З метою ознайомлення суб’єктів пробації з законодавчою базою  та вирішення їх нагальних потреб, 7 лютого 2019 року  на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, згідно з графіком спільного прийому громадян, було проведено зустріч суб’єктів пробації з начальником відділу «Березанське бюро правової допомоги» Першого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Бенедюк.
07 Лютого, 2019 р., 15:56
     З метою розширення кола надавачів соціальних послуг та покриття криміногенних потреб клієнтів пробації, а також розгляду «Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень у Коблівській сільській раді на 2019-2020 роки»,  07.02.2019 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбулась робоча зустріч начальника Березанського районного сектору Ігоря Ходана з начальником відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради Раїсою Боднар.