Службова діяльність

05 Жовтня, 2020 р., 15:57
У рамках Меморандуму про співпрацю та графіку спільного прийому громадян на 2020 рік, 01 жовтня на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області, разом з головним спеціалістом відділу «Березанське бюро правової допомоги»  Оленою Новіченко-Дель та працівниками районного сектору пробації було здійснено спільний прийом клієнтів пробації.
24 Вересня, 2020 р., 16:31
      23.09.2020 року в сесійній залі Березанської селищної ради відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, на яку був запрошений начальник Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Ходан Ігор.
19 Серпня, 2020 р., 21:59
Вже традиційно, в рамках співпраці, в серпні 2020 року  відбувся спільний прийом громадян, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, в Березанському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області разом з старшим інспектором сектору Ганною Овсянніковою та головним спеціалістом відділу «Березанського бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Оленою Новиченко-Дель.
30 Липня, 2020 р., 16:43
З нагоди  Всесвітнього дня торгівлі людьми директор Березанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості  Кравцов Олексій провів круглий стіл за участю начальника Березанського районного сектору філії Держаної установи «Центр пробації» у Миколаївській області  підполковника внутрішньої служби  Ходана Ігоря, начальника відділу "Березанського бюро правової допомоги" Першого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бенедюк Людмили, директора Березанського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ковєнєвої Олени, представників ЗМІ району.
13 Липня, 2020 р., 11:08
9 липня 2020 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбувся спільно з відділом «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийом громадян засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.
17 Червня, 2020 р., 15:49
Законом України від 7 грудня 2017 року № 2234 – VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» введено новий вид адміністративного стягнення – суспільно корисні роботи. Сутність яких полягає у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, оплачуваних робіт.
28 Травня, 2020 р., 15:33
В умовах загальнодержавного карантину щодо епідеміологічної ситуації, старшим інспектором Березанського районного сектору філії Державної установи “Центр пробації” в Миколаївській області Ганною Овсянніковою ведеться індивідуально-профілактична робота з підобліковими клієнтами пробації.
06 Квітня, 2020 р., 12:05
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 02.04.2020 р. № 255 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211