Вітання зі світлим та величним християнським святом Воскресіння Христового

Дата: 19.04.2020 06:53

Шановні мешканці Березанської громади!

Прийміть найщиріші вітання зі світлим та величним християнським святом Воскресіння Христового!

У ці весняні дні серця людей наповнюються світлою пасхальною радістю. Це свято зміцнює віру в торжество миру, добра і справедливості, символізує життєствердження, любов і злагоду, об’єднує всіх нас на основі традиційних духовних цінностей, спонукає до здійснення добрих вчинків, співчуття і милосердя, звертає до роздумів про великий сенс жертви в ім’я любові і надії, пробуджує прагнення жити по совісті.

Щиро бажаю, щоб ці весняні святкові дні стали для вас вусіх радісними, зігріли Ваші серця теплотою спілкування з рідними і близькими, наповнили Ваші будинки взаєморозумінням і світлом. Нехай це свято принесе добро, щастя, здоров’я, нехай здійсняться всі ваші мрії і добрі побажання!

Христос воскрес!

Воістину воскрес!