Чергова VI сесія VIII скликання від 03.2021

Дата: 02.03.2021 08:37

Порядок денний VІ сесії  VІІІ скликання від 17.03.2021

Мандатна комісія з питань депутатської діяльності,  етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності, соціального захисту, культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового  обслуговування населення, молодіжної політики та духовності

Проєкт рішення №..."Про  затвердження плану роботи Березанської селищної ради на 2021  рік"

Проєкт рішення №... "Про призначення директора комунального  закладу Центр соціальних служб Березанської селищної ради"

Постійна комісія селищної  ради з питань  планування бюджету, фінансів,

соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Проєкт рішення №... "Про затвердження проєкту «Нове будівництво зовнішнього освітлення в межах дозволеної потужності за адресою: смт Березанка Миколаївського району Миколаївської області в межах території Березанської селищної ради»

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до  штатного  розпису  апарату територіальної громади Березанської селищної ради на 2021 рік"

Проєкт рішення №... "Про затвердження кошторисної документації  технічного переоснащення в частині розробки протипожежних  заходів Березанського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко»,  смт. Березанка, пров. Банківський, 16, Березанського району Миколаївської області"

Проєкт рішення №... "Про затвердження проєкту  «Технічне переоснащення в частині розробки протипожежних заходів Березанського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко», смт. Березанка, пров. Банківський, 18, Березанського району, Миколаївської області»