XXII сесія VIII скликання від 17.11.2021

Список депутатів

Результати поіменного голосування

Порядок денний XXII сесії VIII скликання від 17.11.2021

Рішення № 1 "Про надання матеріальної допомоги на лікування"

Рішення № 2 "Про внесення змін до юридичної адреси фінансового відділу Березанської селищної ради"

Рішення № 3 "Про надання дозволів на виготовлення Проектно-кошторисної документації"

Рішення № 4 "Про внесення змін до бюджету Березанської селищної територіальної громади на 2021 рік" (знято з контролю згідно з рішенням № 1 від 220.02.2022)

Рішення № 5 "Про передачу в оперативне управління комунального майна"

Рішення № 6 "Про передачу в оперативне управління комунального майна"

Рішення № 7 "Про приймання-передавання індивідуально визначеного майна комунальної власності Березанської селищної ради в господарське відання КП "Ташинське"

Рішення № 8 "Про надання згоди на списання майна, що належить до комунальної власності Березанської селищної ради, шляхом ліквідації"

Рішення № 9 "Про завтердження Положення про оплату праці та преміювання керівників комунальних підприємств, установ та закладів Березанської селищної ради"

(внесено зміни рішенням №2  від 14.09.2023 р "Про внесення змін до рішення XXII сесія VIII скликання Березанської селищної ради від 17.11.2021 № 9 «Про затвердження Положення про оплату праці та преміювання керівників комунальних підприємств, установ та закладів Березанської селищної ради»)

Рішення № 10 "Про завтердження в новій редакції Статуту Ташинської гімназії Березанської селищної ради"

Рішення № 11 "Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства "Березанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Березанської селищної ради"

Рішення № 13 "Про внесення змін до юридичної адреси Центру соціальних служб Березанської селищної ради"

Рішення № 14 "Про внесення змін до юридичної адреси Центру з надання соціальних послуг Березанської селищної ради"

Рішення сесії № 15 "Про внесення змін до юридичної адреси Служби у справах дітей Березанської селищної ради"

Рішення № 16 "Про завтердження Цільової соціальної програми забезпечення житлом дітей-сиріт,дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в Березанській селищній раді на 2021-2023 роки"

Рішення № 17 "Про внесення змін до додатку № 3 рішення чергової XXV сесії VII скликання від 22.09.2017 року № 7 "Про створення Центру надання адміністративних послуг Березанської селищної ради"

Рішення № 18 "Про завтердження Програми соціального партнерства ТОВ ДТЕК Тилігульська ВЕС" та Березанської селищної ради на 2021-2023 р.р."

Рішення № 19 "Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Березань" Березанської селищної ради"

Рішення № 20 "Про внесення змін до Статуту Краснопільскогог госпрозрахункового комунального підприємства Березанської селищної ради"

Рішення № 21 "Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Ташинське" Березанської селищної ради"

Рішення № 22 "Про внесення змін до Статуту комунального підприємства "Щасливське" Березанської селищної ради"