Березанська громада
Миколаївська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Організація освітнього процесу у Миколаївській області

Дата: 17.03.2022 11:55
Кількість переглядів: 459

У понеділок, 14 березня, на території Миколаївської області, після вимушених канікул було поновлено освітній процес у 147 школах, 7 закладах позашкільної освіти, 24 закладах професійно-технічної, 22 - фахової передвищої та 12 - вищої освіти області.

Навчання відбувається в дистанційній формі. Усі заклади дошкільної освіти на сьогодні призупинили освітній процес.

В той самий час, Міністерством освіти і науки України розроблено порядок здФото без описуійснення освітнього процесу в умовах воєнного стану. Усі охочі можуть використовувати платформу «Всеукраїнська школа онлайн» (https://lms.e-school.net.ua/guide), що містить відеоуроки, конспекти, тестові завдання, а також Кабінет вчителя (https://cutt.ly/ASi3DlH), який допомагає залишатися на зв'язку з учнями. Важливо, що платформа ВШО є доступною за межами України і її використовують у понад 120 країнах світу. Тому діти України, які мають доступ до інтернету незалежно від місця перебування, можуть користуватися нею і продовжувати навчання відповідно до українських освітніх програм. Для зручності розроблено мобільний застосунок, а Youtube-канал МОН містить інформацію, що може стати у пригоді (https://cutt.ly/ZSi35JW).

Для організації освітнього процесу команда МОН спільно з компанією Google Україна створила Всеукраїнський онлайн-розклад для учнів 1-11 класів (https://cutt.ly/QSi8h1F).

Також стартував освітній проєкт «Навчання без меж» – спільний проєкт Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та «Суспільне», а також платформ онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video та sweet. tv.

Проєкт передбачає трансляцію відеоуроків для школярів 5-11 класів, які залишаються у регіонах, де є проблема недостатньо якісного зв'язку та доступу до інтернету.

Для дошкільнят розпочав роботу дитячий онлайн-садок НУМО.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації наголошує, що під час війни критично важливо залишатися стійкими та мати можливість підтримувати дітей. Позиція департаменту є такою, — дистанційне навчання стосується учнів, які мають можливість навчатися дистанційно. Для тих учнів, які цієї можливості не мають, або це створює для них загрози, по закінченню воєнного стану в Україні та нашій Перемозі, будуть організовані додаткові заняття та консультації, що забезпечить успішне закінчення ними навчального року.

Дорогі учні! Ми віримо у перемогу, все буде добре. Зараз всі ми – вчителі та учні на уроці війни. Не в класі на уроці історії слухаємо про героїчні битви, а є учасниками реальних битв: воюємо, допомагаємо фізично або матеріально, молимося, підтримуємо ближніх або потребуючих... Всі ми вносимо свою частку в перемогу України над ворогом!


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь