Активісти Василівського старостату збирають кришечки для виготовлення протезів для воїнів
Сьогодні працівники Василівського старостату передали Березанському гуманітарному штабу зібрані місцевими активістами віск та бляшанки для виготовлення окопних свічок (сім'я Ярослава Капріяна) та пластикові кришечки для виготовлення протезів для воїнів і цивільних громадян, які втратили кінцівки під час збройної російської агресії.
На заклик Василівської старостині Галини Гавлік взяти участь в акції по збору кришечок відгукнулося багато місцевих. Особливою активністю відзначилися Олена Дем’янчик із сином Артемом, Єлизавета Колісніченко з сином Данилом, Ірина Зеленко з синами Віктором і Олегом, колектив ЗДО «Дзвіночок», Краснянський ліцей. А підприємці Андріїшині встановили у своєму продмагазині ємності для наповнення кришечок.
Акція триватиме довго! Доєднуйтесь! Разом допоможемо тим, хто сьогодні потребує нашої з вами маленької, але такої потрібної допомоги!
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)