Вітання Березанського селищного голови з Днем Святого Миколая

Дата: 19.12.2022 09:16

Шановні мешканці та вимушено переміщені громадяни Березанської громади!

Сьогодні відзначаємо День Святого Миколая – одне з найрадісніших свят для усіх нас, особливо для дітей. У цей день щедрості та доброти ми віримо у всілякі дива, а наші діти з нетерпінням чекають подарунків. І ніякий ворог не зможе відняти у наших дітей ці по особливому щасливі моменти очікування добра і дива.

Фото без описуЗнаю точно, що і наші захисники бажають, щоб Святий Миколай-Чудотворець приніс радість для кожної дитини, щоб свято любові та душевної теплоти завітало до кожного дому. Саме заради наших дітей, заради нас із вами воїни добра і справедливості зараз відважно боронять українську землю.

Прийміть мої найщиріші привітання з Днем Святого Миколая! Хай він принесе кожному той подарунок, на який він найбільше очікує. Хай збудуться ваші найзаповітніші мрії та побажання, хай мир, любов, достаток та щастя супроводжують кожного з нас.

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.