Доручення Миколаївської ОВА щодо недопущення прийому в металобрухт металів військової техніки від цивільного населення

Дата: 22.02.2023 10:57

Відповідно до статей 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 14 Закону України «Про металобрухт», з метою попередження випадків здачі до пунктів прийому металобрухту гільз та елементів ракет і боєприпасів, а також металобрухту, що утворився внаслідок ведення бойових дій, з вузлів та агрегатів кораблів, плавзасобів, військової техніки, іншого військового майна, та враховуючи звернення Командувача військ оперативного командування «Південь» від 28.01.2023 № 1/462:

Начальникам районних військових адміністрацій спільно з сільськими, селищними, міськими головами та підрозділами Національної поліції в Миколаївській області вжити заходів щодо недопущення суб’єктами господарювання, що здійснюють заготівлю та операції з металобрухтом, прийому від цивільного населення і військовослужбовців Збройних Сил України металобрухт чорних та кольорових металів у вигляді гільз зі сплавів кольорових металів, елементів ракет і боєприпасів, вузлів та агрегатів машин, кораблів, плавзасобів, військової техніки та іншого військового майна, що утворилось внаслідок ведення бойових дій, у тому числі шляхом проведення роз’яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання.