Відбулося позачергове   засідання комісії з питань захисту прав дитини Березанської селищної ради

Дата: 24.02.2023 11:52

24 лютого   відбулося позачергове   засідання комісії з питань захисту прав дитини Березанської селищної ради.

Розглянули наступні  питання: звіт про виконання попередніх рішень комісії з питань захисту прав дитини;  про затвердження індивідуальних планів дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, про визначення місця проживання дітей ( смт Березанка),  про неналежне виконання батьківських обов’язків (с. Комісарівка, с. Дмитрівка, с. Красне).

Членами комісії було всебічно розглянуто дані питання, також було заслухано запрошених осіб, надано роз’яснення  та після обговорення прийнято відповідні  рішення.