Співчуття за загиблим воїном Анатолієм Соколовським

Дата: 25.02.2023 12:22

Знову трагічна звістка в Березанській громаді. Кривава російська війна продовжує забирати наших чоловіків.

20 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Берхівка Донецької області загинув наш земляк з Красного Анатолій Соколовський, 15.11.1983 року народження, призваний за мобілізацією. Скорботно і сумно, загинув молодий чоловік, повний сил і енергії для творення добрих справ і щасливого сімейного життя, російське чудовисько відібрало цю можливість, відібрало найдорожче – життя.

Колектив Березанської селищної ради висловлює щирі співчуття родині загиблого солдата і у глибокій скорботі низько схиляє голови, віддаючи шану стійкості і мужності захисника України. Для нас він завжди буде героєм!

Прощання з воїном заплановано на вівторок, 28 лютого.

#Вічна_память_захисникам_України!