Учні 3-их класів Березанського ліцею пройшли тренінг в Центрі психологічної підтримки Березанської селищної ради

Дата: 28.02.2023 15:54

Сьогодні в Центрі психологічної підтримки Березанської селищної ради було проведено тренінг для здобувачів освіти 3-их класів Березанського ліцею.

Діти засвоїли важливі і актуальні теми: правила поведінки під час воєнного стану у випадку повітряної тривоги; поведінка в інтернетпросторі; поводження з незнайомцями.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Під час тренінгів діти з цікавістю слухали інформацію, доповнювали, вели діалог по темі, ділилися своїм емоційним станом та за власним бажанням намалювали плакат із своїми побажаннями підтримки нашим захисникам.

Довідково: Центр психологічної підтримки та соціальної реабілітації Березанської селищної ради створено в рамках Проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та впроваджується компанією GIZ @Perspectives4EasternUA.

#ПрямуємоРазом #GIZ #МіцніРегіони