Міжнародна технічна допомога від Проєкту GIZ

Дата: 15.03.2023 16:28

14 березня 2023 року в рамках співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH Березанська громада отримала для КНП «Березанська центральна районна лікарня» Березанської селищної ради сучасний операційний механічний стіл ОМ-2М Uzumeu виробництва Туреччини.

Нове сучасне обладнання з повним комплектом відповідних насадок встановлено в операційній залі хірургічного відділення. Операційний стіл може ідеально підходити для загальної хірургії, акушерства та гінекології, травматології, урології, офтальмології тощо.

Щиро дякуємо європейським партнерам та Уряду Німеччини, особисто радниці проєкту Татьяна Гвоздь.

Нагадаємо, що партнерство проходить в рамках Проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», який співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

#ПроєктуGIZ

#Березанська_громада