Інформаційна картка "пункт прокату"

Дата: 30.03.2023 14:50

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

соціальної послуги – «пункт  прокату»

Надавач соціальних послуг: Центр з надання соціальних послуг Березанської селищної ради

Юридична адреса: смт Березанка, вул. Центральна, 30/1

Фактична адреса розташування установи: смт Березанка, вул. Центральна, 86

Контактний телефон: +38-066-993-10-728;

Електронна пошта: cspbrz@ukr.net

Назва соціальної послуги:  пункт прокату

Зміст соціальної послуги:

• надає в тимчасове користування: ходунки, милиці з опорою під лікоть, крісла

для ванни, крісла-туалети, палиці з т-подібною ручкою, милиці пахвові, інвалідні візки.

Місце надання соціальної послуги:

- в приміщенні надавача соціальної послуги.

Строк надання соціальної послуги: тимчасово.

Час надання соціальної послуги:

-протягом робочого часу надавача соціальних послуг

Умови надання соціальної послуги:

-послуги з прокату засобів реабілітації надаються виключно жителям Березанської селищної  територіальної громади на безоплатній основі.

Категорії отримувачів соціальної послуги:

-особи похилого віку;
- особи з інвалідністю;
- особи з тяжкими формами захворювання (у тому числі до встановлення інвалідності);

- особам, які за медичною довідкою на період непрацездатності потребують використання ТЗР та інших засобів реабілітації

Порядок отримання соціальної послуги:

- для отримання соціальної послуги особа або її законний представник, звертається до Відділу соціального захисту населення Березанської селищної ради (далі-ВСЗН) із заявою про надання соціальних послуг у письмовій формі разом з необхідними документами. Заяви з документами також можуть прийматися  старостами та Центром з надання соціальних послуг Березанської селищної ради» (далі-Центр), які потім передаються до ВСЗН для подальшого прийняття рішення. На підставі отриманих документів ВСЗН приймає рішення про  надання соціальної послуги, та визначає умови її оплати, або відмовляє в наданні соціальної послуги. Потім рішення про надання соціальних послуг надсилається надавачу соціальних послуг (Центру), працівники якого  визначають ступінь індивідуальних потреб отримувача соціальних послуг, складають індивідуальний план надання соціальних послуг та укладають договір про надання соціальних послуг, після чого починається надання соціальних послуг.

Перелік документів необхідних для отримання соціальної  послуги:

• заява про забезпечення засобом реабілітації;
  • довідка ЛКК про необхідність надання тенічних засобів реабілітації;
  • копія пенсійного посвідчення;
  • копія паспорта громадянина України, ідентифікаційного номеру.

Правові підстави для надання соціальних послуг: Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 р. № 2671-VIII , постанова Кабінету Міністрів України «Про організацію надання соціальних послуг» від 01 червня 2020 р. №587; Положення про пункт прокату засобів реабілітації  комунальної  установи «Центр надання соціальних послуг Березанської селищної ради», затверджене рішенням виконавчого комітету Березанської селищної ради  № 2 від 11 квітня 2019 р.