Проведено офлайн-семінар для клубних працівників Березанської громади

Дата: 31.03.2023 09:35

30 березня на базі Березанського селищного будинку культури відбувся офлайн-семінар для клубних працівників Березанської громади.

Знайомились із тренінговими формами роботи, затим клубні працівники взяли участь у тренінговій грі «Знайомство».

В ході семінару виступив вчитель музичного мистецтва Березанського ліцею, керівник студії «Березань» Березанського БТШ Сергій Павлович Коновалов, який детально ознайомив слухачів з усіма етапами естрадного співу. Учасники семінару висловили щиру подяку Сергію Павловичу за цікавий та детальний виступ.

Також були розглянуті питання щодо участі в обласних конкурсах та проведенні благодійних заходів, зокрема визначено дату й форму проведення благодійного ярмарку, що планується провести найближчим часом у Березанці.