Відтепер українці можуть підписувати європейські документи Дія.Підписом

Дата: 03.04.2023 16:29

На крок ближче до цифрового безвізу: Дія.Підпис відповідає вимогам ЄС. Долучайтеся до бета-тесту

Відтепер українці можуть підписувати європейські контракти і документи за допомогою Дія.Підпису-EU. Його використовуватимуть у країнах ЄC як удосконалений електронний підпис. Щоб узяти участь у тестуванні, просто оновіть Дію до останньої версії.

Що таке Дія.Підпис-EU?

Це вже знайомий вам електронний підпис у Дії, але який відповідає технічним вимогам Євросоюзу.

Як це працює?

Тепер під час активації Дія.Підпису в застосунку ви автоматично створюєте одразу два варіанти: за українським стандартом (ДСТУ) та міжнародним (ECDSA). А коли підписуєте документ на платформі, вибираєте необхідний варіант.

При цьому сам процес підписання не змінився. Ви, як і раніше, кліпаєте чи посміхаєтесь і вводите код вашого Дія.Підпису.

Спробувати, як це працює, можете на двох платформах:

🔹 ІD.GОV.UА (ICEI)

🔹 у сервісі документообігу Вчасно

Пізніше функціонал масштабують і на інші платформи.

Крокуємо до ЄС!

Послуга реалізована Міністерство цифрової трансформації України за підтримки #Єврокомісії, а також e-Governance Academy в межах проєкту #EU4DigitalUA , що фінансується #Євросоюзом.