Поспішіть подати заявку на щорічний Національний конкурс «Благодійна Україна-2022”

Дата: 04.04.2023 15:41

Проводиться щорічний Національний конкурс «Благодійна Україна-2022” під гаслом „Благодійність на захисті України”, засновником та організатором якого є зазначена організація Національна соціальна сервісна служба України.

Мета конкурсу – всебічна підтримка волонтерського та благодійного руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

Завдання конкурсу – популяризація благодійництва та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик; відзначення кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проєкти та акції в Україні протягом звітного року; інформування суспільства про кращі практики благодійноcті; популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності та волонтерства, актуальність та суспільна значущість різнопланових реалізованих доброчинних проєктів.

Основні колективні номінації:

1. Благодійність великого бізнесу;
  2. Благодійність середнього та малого бізнесу;
  3. Корпоративна благодійність;
  4. Колективне волонтерство;
  5. Всеукраїнська благодійність;
  6. Регіональна доброчинність;
  7. Місцева доброчинність;

1. Доброчинність в охороні здоров’я;
  2. Доброчинність у освіті та науці;
  3. Доброчинність у культурі та мистецтві;
  4. Доброчинність у соціальній сфері;
  5. Доброчинність у сфері екології та охорони довкілля;
  6. Доброчинність у захисті України;
  7. Доброчинність неурядового сектору;
  8. «Добро починається з тебе»;
  9. «Молодіжні доброчинні ініціативи»;
  1. Доброчинна акція року;
  2. «Платформа добра»;
  3. «Інновації в доброчинній діяльності».

Індивідуальні номінації:

1. Благодійник року.
  2. Волонтер року.
  3. Менеджер року у сфері доброчинності.

Спеціальні номінації:

1. Народний доброчинець.
  2. Медіа і доброчинність.
  3. Допомога з-за кордону.

Останній термін подачі заявок для участі в Конкурсі „Благодійна Україна-2022” – 30 квітня 2023 року (включно).

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті: https://blagoukraine.org, facebook: BlagodijnaUkraina, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.

Оргкомітет конкурсу: тел. +380671640411 (у робочий час).

Відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність», реалізація державної політики у сфері волонтерської діяльності здійснюється, зокрема, органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

Враховуючи вищезазначене, просимо посприяти в інформаційній підтримці Конкурсу, шляхом розміщення оголошення на офіційних веб-сайтах обласних, Київської міської, районних, районних у містах військових адміністрацій, міських, сільських та селищних територіальних громад та розповсюдження інформації щодо проведення Конкурсу серед громадськості, закладів соціальної сфери, благодійників, волонтерів, меценатів тощо.

Номінації Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022” (завантажити)

Конкурсна заявка (завантажити)