Соціальний проєкт ”Пам’ять України”, створений для цифровізації пам'яті про загиблих в російсько-українській війні

Дата: 04.04.2023 16:13

”Пам’ять України” - це соціальний проєкт, створений для цифровізації пам'яті про загиблих в російсько-українській війні.

Основна ідея цифрового меморіалу полягає в тому, щоб відтворити пам'ять про всіх загиблих, розповісти їх історію життя, досягнення, мрії.

Завдання українців не допустити, щоб цифри смерті та жорстоких вбивств перетворились на суху статистику. Ми не маємо права забути тих, чиє життя обірвалося на шляху до свободи та незалежності України та її дітей.

Цілі проєкту “Пам’ять України”:

- Зберегти пам’ять про кожну людину, яка постраждала

- Персоніфікувати свідчення вторгнення росії в Україну

- Допомогти сім’ям, які втратили близьких.

Взяти участь у проєкті може кожен, хто володіє достовірною інформацією про загиблого чи зниклого безвісти.

Проєкт перекладений англійською та українською мовами, буде розповсюджений у закордонних та українських ЗМІ.

Якщо у вас або у ваших знайомих є історія, якою ви можете та хотіли б поділитися зі світом, приєднуйтесь до проєкту https://memoryofukraine.com/.

Разом наші голоси стануть гучніші.

За інформацією Пам'ять України / Memory of Ukraine.