Оголошується набір слухачів до Університету третього віку

Дата: 13.04.2023 15:27

Центр з надання соціальних послуг Березанської селищної ради оголошує набір слухачів до Університету третього віку денного відділення.

Перше заняття відбудеться 4 травня 2023 року у приміщенні Березанської публічної бібліотеки о 13.00.

Попередній запис за телефоном 0661893035 (Наталія Матвієнко).

Фото без описуУніверситет третього віку – це міжнародний рух, що має за мету реалізацію принципу «навчання протягом життя» серед громадян старшого віку. Їх відвідувачами є переважно люди, які перебувають на пенсії або досягли пенсійного віку та продовжують працювати і які бажають знайти в навчанні нові можливості для саморозвитку та самореалізації.

Пропонуємо змістовне дозвілля, самозайнятість, спілкування жителів пенсійного віку, залучення до життя громади. Запрошуємо до участі і внутрішньо переміщених осіб даної вікової категорії, які проживають на території громади.

Планується проведення серії тренінгів з першої психологічної допомоги, основ здорового способу життя, арт-лекції «Самодопомога під час сресу», практичні заняття «Основа роботи зі смартфоном», арттерапія з метафоричними картами, перегляд та обговорення кінофільму, виїзд до театру, культурно-розважальні програми тощо.