Вітання Березанського селищного голови з Великоднем

Дата: 15.04.2023 17:32

Дорогі жителі та гості Березанської громади!

Від щирого серця вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Христа! Це свято прийшло до нас із справжньою весною, символізуючи оновлення та відродження. Наші серця наповнюються радістю та любов’ю до ближніх, а в душах пробуджуються надії та сподівання на краще.

Не зважаючи на складну ситуацію в умовах воєнного стану, що сьогодні переживає наша країна, Великдень приходить до нас із запашною паскою і різнобарвними українськими писанками. Це свято – символ перемоги життя над смертю, початку нового шляху та здійснення життєвих надій та сподівань.

Фото без описуБажаю вам міцного здоров’я, віри у кращий завтрашій день, благополуччя, добробуту та миру! Нехай свято Великодня принесе терпіння та світло у ваші родини, а помисли будуть світлими, щирими та добрими.

Зичу всім душевної гармонії, оптимізму, а Чудо Воскресіння Христового надихає на праведні та добрі справи до ближніх, до того, хто потребує нашої допомоги.

Всіх вам земних благ та Божого благословіння! Миру Україні!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.