Співчуття за загиблим Ярославом Яворським

Дата: 17.04.2023 14:10

18 квітня Березанська громада прощатиметься із загиблим захисником України – Ярославом Яворським.

На жаль, Україна втратила ще одного патріота і свого захисника, який 05.06.2022 року добровольцем пішов захищати рідну землю від російського агресора.

Ярослав народився 15.10.1983 року на Тернопільщині. Середню освіту здобув у Березанській школі. Працював у КП «ДОЗ Причорномор’я», Березанському олійно-екстракційному заводі.

Ярослав був турботливим сином, люблячим чоловіком, батьком та справжнім патріотом України. Мав звичайні мирні плани на життя, в якому основне місце відводив родині. Але російський агрессор все зруйнував…

Фото без описуПід час виконання бойових завдань стрілець відділення охорони взводу охорони Ярослав Васильович Яворський загинув 9 квітня 2023 року в районі ведення бойових дій у селі Новобахмутівка Донецької області внаслідок ворожого артилерійського обстрілу.

У загиблого залишилися мати, дружина та двоє дітей – син 19 років і донька 8 років.

Колектив Березанської селищної ради висловлює щирі співчуття родині та побратимам загиблого бійця.

Нехай Господь Бог допомагає вам перенести тяжкий біль втрати близької людини. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

#Слава_Герою!